Kurumsal

Müşterilerimize devamlı entegre çözümler sağlarken sürekli zorluklar ile yüzleşiyoruz, MARTICO piyasanın sunduğu fırsatlar ile mücadele ederek global lojistik sektoründe referans olmuştur. Bu zorluklar şirketimizin hergün çalışmasına, insan grubunu motive ederek kaliteli düzeyde servis sağlamaktadır.

Soğutmalı konteyner nakliye ticaretimiz 2004 yılına kadar uzanmaktadır. Bu projenin baslangıç noktası sektördeki büyük ölçüde nitelikli ve profesyonel ekibin gün ve gün kayıt defterine geçirdiği hikayedir. O tarihten beri, her zorluk yeni bir hedef olmaktadır. Son olarak, MARTICO web alanı çercevesinde yenileştirme stratejisini uygulayarak dijital gelişim ve online uygulamada yer almaktadır.

MARTICO ’nun global lojistik sektöründeki liderliği bugün 30 yıldan fazla deneyim ile sonuçlanmaktadır. Deniz yoluyla 10 milyondan fazla soğutulmuş ya da dondurulmuş kargo ticareti sayesinde dünya çapında nakliyeciler ve alıcılar ile ticari bağlarımızı güçlendirmemize yardımcı olmuştur. MARTICO geniş ofis ağları, ajenteler ve operatörler sayesinde müşterilerimize imkanlar sağlayarak onlara sürdürülebilir yöntemler ve gelişme planları ile yönlendirerek kapsamlı lojistik çözümleri sunmaktayız.

Sektörde referans olmanın mücadelesi tüm lojistik zincirini kapsayan; ihracattan, soğutmalı kargoya, ithalattan, hava, deniz ve kara yolları ile bağlantılı bir grup servislere dayalıdır. Buna ek olarak, müşterilerimize özel projeler sunarak, 360° kapsamlı planlar, soğuk hava depolu gemi ücretleri, sigorta yÖnetimi, yasal tavsiye ve online takip ve izleme servisleri sunmaktayız.

MARTICO’ya güvenmek kalite, profesyonellik, ciddiyet ve deneyim bakımından global lojistik sektöründe güvenli iddiadır. MARTICO’ya güvenmek lojistic sektöründe soğuk hava depolu taşımacılığında dünya referansı olan sağlam bir değere güvenmektir.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan her yerde MARTICO hizmetlerini bulabilirsiniz. MARTICO, ürünleri almak ve varış noktasına mükemmel durumda teslim etmek için dünyanın herhangi bir köşesine ulaşmasıyla bilinir. Kesinlikle kanıtlanmış ve doğrulanabilir bir garantiyiz, çünkü uzmanlarımız soğuk zincir lojistiği kapsamındaki alanların her birine ve belirli coğrafi ihtiyaçlara hakimdir.

KAPSAMLI HİZMETLER

Yalnızca işletmeniz için önemli olan şeylere adanmak için, taşımacılığınızın etkili ve titiz bir şekilde yönetilmesini sağlayan 360º'lik bir çözüm olan Kapsamlı Hizmetlerimiz hizmetinizdedir.

KARGO

Müşterimizin ülkesi, kargonun konumu veya varış yeri ne olursa olsun, gerekli olan her yere gideriz. Çapraz ticaret uzmanlarımız ürünlerinizin nakliyesinde herhangi bir işlemi kolaylaştırır ve kargonuz her zaman gözetimimiz altında olacaktır.

ÖZEL PROJELER

İşletmenizin tüm hızıyla ilerlemesi için, özel projelerimiz müşterilerimiz tarafından sunulan her türlü zorluğu ele almayı ve çözmeyi amaçlamaktadır. Müşterilerimizin bu tür projelerde başarılı olmalarına yardımcı olmak için 30 yıldan fazla deneyime sahibiz. MARTICO'da herşey Reefer değil.

SİGORTA YÖNETİMİ VE YASAL TAVSİYE

İyi sonuçlar sağlam temellere dayanır. MARTICO 'nun kurum içi hukuki danışmanlığı, ortaya çıkabilecek herhangi bir durumu önceden tahmin etmenize olanak tanır. Ayrıca, ekibimiz kargonuzu sigortalayarak günlük işlerinizle daha sakin bir şekilde başa çıkmanıza olanak tanır.